UBIQUITI PowerBeam 5 AC (PBE-5AC-500) (PBE-5AC-500)
Kód: 7860122
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
UBIQUITI PowerBeam 5 AC, AirMax AC anténa 500mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
PowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena, instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačítko pro uvolnění hlavní jednotky (zářiče) což byl problém u starší generace. Uvnitř PowerBeamu se nachází výkonný MIPS procesor Atheros 74KC s frekvencí 560MHz, kterému sekunduje 128MB operační paměti typu DDR2 a 8MB Flash paměť. Síťový port podporuje 10/100/1000 Ethernet a lze po něm jednotku napájet pasivním PoE 24V/0,5A, které je součástí balení (aktivní PoE dle 802.3af není podporováno).
Technické specifikace:
Parametr Hodnota
Frekvence (MHz) 5170 - 5875
Normy 802.11a/n/ac
Maximální přenosová rychlost 750 Mbps
LAN port 1x RJ45 10/100/1000 Mbps
Napájení 12 - 24V (pouze PoE)
Bezdrátové operační módy AP, Client, WDS
Operační módy Bridge, NAT
DHCP server / client Ano / Ano
Výstup na externí anténu Ne
Ostatní výstupy -
Šifrování WPA2
Minimální citlivost -97
Provozní teplota -40 až 70 °C
Regulace výkonu Ano
Max. výstupní výkon 26dBm
Počet antén 1(duální)
Vyzařovací úhel H / V 6° / 6°
Zisk antény 27dBi
AirMAX Ano
Chipset Atheros
Procesor MIPS 74KC, 560 MHz