SKROSS cestovní adaptér s USB A+C 20W do Velké Británie, typ G (PA28PD20)
Kód: 172453
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
SKROSS cestovní adaptér s USB A+C 20W do Velké Británie, typ G
Detailní informace
Detailní popis produktu
Spolehlivé připojení na cestách
Adaptér SKROSS Europe to UK USB AC20PD umožňuje bezpečné použití evropských zařízení v zásuvkách Spojeného království a zemích s UK standardem. Připojí uzemněné i neuzemněné vidlice přívodních kabelů, bez problémů zapojíte vše od notebooků až po fény. Výkonné USB porty umí nabíjet až 20 W na USB-C a 18W na USB-A a rychle doplnit energii telefonům, tabletům a další elektronice. A bez nutnosti odpojovat přívodní šňůru z hlavní zásuvky.
Bezpečný a kvalitní švýcarský design
Kompaktní, lehký a ideální na cesty
cestovní adaptér s uzemněním, max. 7A
integrovaná USB A+C rychlonabíječka 20W PD; Power Delivery zkracuje dobu nabíjení mobilních zařízení
výhodné spojení dvou zařízení v jednom
pro obyvatele Evropy, navštěvující Velkou Británii a země s UK standardem, zásuvky typ G
ochranná konstrukce pro zajištění bezpečného zasunutí / vysunutí vidlice přívodní šňůry
ochranné dětské pojistky v zásuvce
výměnná pojistka T 7A na ochranu proti přetížení připojeným spotřebičem
USB nabíječka:
USB-A QC 3.0: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A,18W
USB-C PD: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W PD
při současném nabíjení USB A+C je nabíjecí výkon 5V / 3A, max. 15W
bezpečná konstrukce, nejvyšší ochrana uživatele
švýcarská kvalita a design
adaptér není převodníkem napětí ani jiných elektrických vlastností
seznam zemí: https://skross.com/en/countrylist/uk/ nebo QR kód v galerii obrázků
100V - 250V / max. 7A, max. 1610W / 230V