SKROSS cestovní adaptér Europe USB A+C 20W pro cizince v ČR, typ E/F (PA30PD20)
Kód: 172444
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
SKROSS cestovní adaptér Europe USB A+C 20W pro cizince v ČR, typ E/F
Detailní informace
Detailní popis produktu
Spolehlivé připojení na cestách
Adaptér SKROSS World to Europe USB AC20PD umožňuje bezpečné použití zařízení z více než 200 zemí v českých a evropských zásuvkách typů E a F. Připojí uzemněné i neuzemněné vidlice přívodních kabelů, bez problémů zapojíte vše od notebooků až po fény. Výkonné USB porty umí nabíjet až 20 W na USB-C a 18W na USB-A a rychle doplnit energii telefonům, tabletům a další elektronice. A bez nutnosti odpojovat přívodní šňůru z hlavní zásuvky.
Bezpečný a kvalitní švýcarský design
Kompaktní, lehký a ideální na cesty
univerzální adaptér s uzemněním, max. 16A
integrovaná USB A+C rychlonabíječka 20W PD; Power Delivery zkracuje dobu nabíjení mobilních zařízení
výhodné spojení dvou zařízení v jednom
univerzální zásuvka pro všechny spotřebiče s 2- a 3-kolíkovou šňůrou
ochranná konstrukce pro zajištění bezpečného zasunutí / vysunutí vidlice přívodní šňůry
ochranné dětské pojistky v zásuvce
USB nabíječka:
USB-A QC 3.0: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.0A, 12.0V/1.5A,18W
USB-C PD: 5.0V/3.0A, 9.0V/2.22A, 12.0V/1.67A, 20W PD
při současném nabíjení USB A+C je nabíjecí výkon 5V / 3A, max. 15W
bezpečná konstrukce, nejvyšší ochrana uživatele
švýcarská kvalita a design
adaptér není převodníkem napětí ani jiných elektrických vlastností
seznam zemí: https://skross.com/en/countrylist/europe/
100V - 250V / max. 16A, max. 3680W / 230V