Razer Kraken V4 Pro (RZ04-05160100-R3M1)
Kód: 154960
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Herní headset, bezdrátový, s mikrofonem, prostorový zvuk 7.1, výdrž baterie až 50 hodin, Razer Control Hub s OLED displejem, Razer Chroma RGB podsvícení, haptická odezva, frekvenční rozsah 20 Hz – 28 kHz, impedance 32 Ohm, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
OLED Control Hub pro plnou přizpůsobitelnost a multiplatformní konektivitu.
Razer Sensa HD Haptics pro hmatovou zpětnou vazbu nové generace.
4 režimy připojeníRazer HyperSpeed Wireless | Bluetooth | USB | 3,5 mm.
Ať už jste na PC, konzoli nebo telefonu, užijte si plné ponoření do zvuku bez ohledu na scénář. Přejděte bezdrátově s ultrarychlým 2,4 GHz a Bluetooth nebo zůstaňte připojeni k nepřetržitému hraní přes USB nebo 3,5 mm.
Ovladače Razer™ TriForce Bio-Cellulose 40 mm pro přirozený, špičkový zvuk.
Prostorový zvuk THX Pro realistický poziční zvuk.
Sluchátka
Frekvenční rozsah: 20 Hz – 28 kHz
Impedance: 32 Ohm
Citlivost (@1 kHz): 98 dBSPL/mWat 1 kHz od HATS
Ovladače: Ovladače Dynamic Bio-celulóza 40 mm na míru
Vnitřní průměr mušle: 62 x 45 mm
Typ připojení: 2,4 GHz Wireless /Bluetooth / USB Wired / 3,5 mm
Hmotnost: 390 g
Oválné náušníky: ProteinLeatherette with Memory FoamCushions
Mikrofon
Frekvenční rozsah: 100 Hz – 10 kHz
Odstup signálu od šumu: > 60 dB
Citlivost (@1 kHz): -42 ± 3 dBV/Pa,1 kHz
Vzor snímání: Jednosměrný
Control Hub
Vstup: 2x USB Type C, 1x 3,5mm AUX In
Displej: 2” OLED displej
Rozměry: 128 mm (D) x 88 mm (Š) x 55 mm (V)
Haptické ovladače
1 haptický ovladač v každém náušníku
Frekvenční rozsah: 45-300Hz
Maximální generovaná síla: 4,3g
Ovládací prvky na sluchátkách
Volič hlasitosti
Tlačítko ztlumení mikrofonu
Multifunkční tlačítko Razer (MFB)
Haptické tlačítko Razer Sensa HD
Připojení
Bezdrátové: 2,4 GHz
Bezdrátové připojení přes ovládací rozbočovač OLED nebo Bluetooth 5.3
Kabelové připojení: USB typu A nebo 3,5 mm
Bluetooth kodek: AAC, SBC
Prostorový zvuk THX: K dispozici pouze v systému Windows 10® 64bitový (nebo vyšší)
Životnost baterie
Až 50 hodin (haptika a osvětlení vypnuto, připojení 2,4 GHz)
Až 45 hodin (haptika a osvětlení vypnuto, současné připojení 2,4 GHz + BT)
Až 13 hodin (haptika a osvětlení zapnuto, připojení 2,4 GHz)
Doplňkové parametry
Kategorie: Bezdrátová
Záruka: 24
EAN: 8887910060094
ANC: ne
Barva: antracitová
Konstrukce sluchátek: uzavřená
Mikrofon: ano
Provedení sluchátek: přes hlavu
Typ připojení: 3,5mm Jack, Bluetooth, USB-A, Radiofrekvenční