Razer BlackShark V2 Pro Black (RZ04-04530100-R3M1)
Kód: 153516
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Herní headset, bezdrátový, s mikrofonem, výdrž baterie až 70 hodin, frekvenční rozsah 12 Hz – 28 kHz, impedance 32 Ohm, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kvalita hlasu s vysokým rozlišením a profesionální úrovní
Jasný, výkonný zvuk
• FREKVENČNÍ ROZSAH: 12 Hz – 28 kHz
• IMPEDANCE: 32 Ohm
• CITLIVOST: 100 dBSPL / mW @ 1 kHz podle HATS
• VELIKOST MAGNETU - PRŮMĚRY (MM): 50 mm
• TYP OVLADAČE: Razer™ TriForce Titanium, oválné náušníky
• MATERIÁL SLUŠNÍKŮ: Paměťová pěna uvolňující tlak
• NOISE CANCELLING: Pokročilá pasivní izolace hluku
• TYP PŘIPOJENÍ: Bezdrátový typ A (2,4 GHz), Bluetooth 5.2
• PŘIBLIŽNÁ HMOTNOST: 320 g
• STYL MIKROFONU: Odnímatelný super širokopásmový
• VZOR VYZVEDNUTÍ: Jednosměrný
• FREKVENČNÍ ROZSAH MIKROFONU: 100 Hz – 10 kHz
• CITLIVOST MIKROFONU (@1KHZ): -42 ± 3 dBV / PA, 1 kHz
• VIRTUÁLNÍ KÓDOVÁNÍ PROSTOROVÉHO PROSTORU: THX Prostorový zvuk
• OVLÁDÁNÍ HLASITOSTI: Zvýšení a snížení hlasitosti
• DALŠÍ OVLÁDÁNÍ: Bezdrátové připojení 2,4 GHz a Bluetooth (SmartSwitch), zvýšení a snížení hlasitosti, přepínač zapnutí/vypnutí ztlumení mikrofonu, přepínač zvukových profilů
• ŽIVOTNOST BATERIE: Až 70 hodin
• KOMPATIBILITA: PC (Typ A 2,4 GHz, Bluetooth 5.2), PlayStation (Typ A 2,4 GHz), Mobilní zařízení (podporující typ A nebo Bluetooth 5.2), Android a iOS