Razer BlackShark V2 HyperSpeed (RZ04-04960100-R3M1)
Kód: 153522
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Herní headset, bezdrátový, s mikrofonem, výdrž baterie až 70 hodin, frekvenční rozsah 12 Hz – 28 kHz, impedance 32 Ohm, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
280g ultralehký design pro celodenní hraní bez únavy.
Razer™ HyperClear Super Wideband Mic pro profesionální kvalitu hlasu s vysokým rozlišením.
Ovladače Razer™ TriForce Titanium 50 mm pro čistý a výkonný zvuk.
Bezdrátová technologie Razer™ HyperSpeed pro maximální odezvu a spolehlivost.
Díky svému špičkovému bezdrátovému připojení 2,4 GHz si užijte vysoce výkonné konkurenční hraní s nízkou latencí se zvukem, který je dokonale synchronizován s vaší hrou.
70 hodin výdrže baterie s nabíjením typu C pro vícedenní používání na jedno nabití.
Sluchátka
• Frekvenční rozsah: 12 Hz – 28 kHz
• Impedance: 32 Ohm
• Citlivost (@1 kHz): 100 dBSPL/mW při 1 kHz od HATS
• Ovladače: Přizpůsobený ovladač Dynamic 50 mm
• Typ připojení: 2,4 GHz bezdrátové nebo Bluetooth nebo USB
• Cca. hmotnost: 280 g
• Prodyšné polštářky z paměťové pěny
Mikrofon
• Frekvenční rozsah: 100 Hz – 10 kHz
• Odstup signálu od šumu: > 60 dB
• Citlivost (@1 kHz): -42 ± 3 dBV/Pa, 1 kHz