Razer Barracuda X Chroma (RZ04-05220100-R3M1)
Kód: 153521
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Herní headset, bezdrátový, s mikrofonem, výdrž baterie až 70 hodin, prostorový zvuk 7.1, Razer Chroma RGB podsvícení, impedance 32 Ohm, frekvenční odezva 20 Hz – 20 kHz, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Razer™ SmartSwitch Dual Wireless pro rychlé přepínání mezi Razer™ HyperSpeed a Bluetooth.
Přepněte připojení z počítače nebo konzole do telefonu pomocí jednoduchého přepínače. Vychutnejte si bezproblémový zvuk pro jakoukoli aktivitu současným spárováním se zařízením 2,4 GHz a Bluetooth.
Hmotnost headsetu je 285 g.
6-zónové osvětlení sluchátek s technologií Razer Chroma™ RGB.
Ovladače Razer™ TriForce 40 mm pro špičkový zvukový výkon.
Udělejte náhlavní soupravu přívětivější na cestování pro mobilní použití tím, že ji kdykoli sejmete.
Sluchátka
• Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
• Impedance: 32 ? @ 1 kHz
• Citlivost: 96dBSPL/mW@1KHz podle HATS
• Ovladače: Přizpůsobený dynamický 40mm ovladač
• Vnitřní průměr náušnic: 60 x 40 mm
• Typ připojení: 2,4 GHz Wireless / Bluetooth
• Přibl. hmotnost: 285 g / 0,63 lbs
• Oválné ušní polštářky: Prodyšná tkanina s polštářky z paměťové pěny
Mikrofon
• Frekvenční rozsah: 100 Hz – 10 kHz
• Odstup signálu od šumu: > 60 dB
• Citlivost (@1 kHz): -42 ± 3 dB
• Vzor snímání: Jednosměrný
Ovládání na sluchátkách
• Tlačítko napájení
• Volič hlasitosti
• Tlačítko ztlumení mikrofonu
• Tlačítko Razer SmartSwitch
Použití zvuku
• Připojení: 2,4 GHz Bezdrátové připojení přes USB Type C dongle nebo Bluetooth 5.3
• Bluetooth kodek: SBC
• 7.1 Prostorový zvuk: K dispozici pouze v systému Windows 10 64bitový (nebo vyšší)
Životnost baterie
• Až 70 hodin (vypnutí osvětlení, připojení 2,4 GHz)
• Až 30 hodin (zapnuto osvětlení, připojení 2,4 GHz)