Bluetooth sluchátka Anker soundcore Sport X20 černá (A3968G11)
Kód: 162408
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Bluetooth sluchátka Anker soundcore Sport X20, sportovní sluchátka/ špunty, uchycení za uši, kodeky: SBC, AAC, délka přehrávání: 12h/48h; ANC režim: 7h/28h (sluchátka/pouzdro), rychlé nabíjení: 5m = 2h, frekvenční rozsah: 20Hz-20kHz, krytí IP68, ovládání
Detailní informace
Detailní popis produktu
Zcela nová sportovní sluchátka a stabilním, ale přesto pohodlným a komfortním uchycením za uši.
Flexibilní přizpůsobení: Sportovní sluchátka/ špunty Sport X20 jsou vybaveny nastavitelnými ušními háčky, které lze prodloužit a otočit pro pohodlné a bezpečné uchycení. Otočení až o 30 stupňů a prodloužení o 4 mm, přizpůsobte si polohu tak, aby vám dokonale seděla. Balení obsahuje 5 párů „špuntů“ pro individuální přizpůsobení.
Pump Up Your Bass : Zažijte pulzující vzrušení technologie BassUp soundcore, poháněné výkonnými 11mm dynamickými měniči. Pozvedněte své audio dobrodružství a posuňte svou motivaci na novou úroveň.