A2D2 baterie LiFePO4 12,8V 200Ah M8 (REPT cells) (LFA2-12V200C10-M8B2)
Kód: 170675
Do týdne
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Baterie obsahují kvalitní značkové články REPT a BMS značky JBD.
Rozměry této baterie odpovídají 12V olověným bateriím s kapacitou 150Ah.
Baterie je vybavena servisní Bluetooth komunikací.
Parametry:
Konektory: M8
Napětí: 12,8V
Kapacita: 200Ah
Energie: 2560Wh
Značka článků: REPT
Značka BMS: JBD
Rozměry (d x š x v): 500 x 185 x 240mm