Ingco CSTLI200285 AKU křovinořez vč. 2ks baterie a nabíječky (CSTLI200285)
Kód: 6899002
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Akumulátorový křovinořez 40V, záběr strunou 33 cm, záběr kotoučem 25,5 cm, vč. 2ks 4,0 Ah baterie a nabíječky.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Pouze zasunete baterii a můžete pracovat.
Hlavní vlastnosti:
Bezkomutátorový motor
Napětí: 40V (20V + 20V)
Otáčky naprázdno: 0-5000/0-6500 ot./min
Průměr řezu čepele: 255 mm
Průměr řezu zastřihovače: 330 mm
Průměr struny: 2,0 mm kulatý
Délka struny: 4m
Dvě funkce: ořezávání trávy a sekání keřů
Balení obsahuje:
1 ks struna
1 ks čepel 3T 255mm