Ingco CSTLI20018 AKU strunová sekačka bez akumulátoru a nabíječky (CSTLI20018)
Kód: 6899017
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Akumulátorová strunová sekačka, napětí 40V / 2x20V, otáčky 0-5500/min ; 0-7500/min, průměr čepele 255 mm, průměr řezu struny 330 mm, průměr struny 2,0mm.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Je ideální k dokončovacímu sekání kolem stromů, plotu, keřů a květin.
Pouze zasunete baterii a můžete pracovat.
Napětí: 40V / 2x20V
Otáčky naprázdno: 0-5500/min 0-7500/min
Průměr řezu
čepele: 255 mm
Průměr řezu zastřihovače: 330 mm
Průměr vlasce: 2,0mm
Délka kruhové linie: 5 m
Baterie a nabíječka se prodávají samostatně
Typ baterie 2x 2.0Ah P20S
Typ nabíječky 2.0A P20S