SHIMANO adaptér kot.brzd. SM-MAF220P/PM 220 mm P/PM typ přední (ESMMAF220PPM)
Kód: 177343
Skladem (3 ks)
Detailní popis produktu
Vlastnosti produktu - Shimano SM-MA-F220P/PM
Typ vidlice/rámu: Postmount 200 mm (PM8)
Typ třmenu: Postmount
Průměr rotoru: 203 mm
varianty
SM-MAF220P/PM (od 180 mm do 220 mm)