SHIMANO adaptér kot.brzd. SM-MAF220P/PL2 220 mm P/PL2 typ přední (ESMMAF220PPL2)
Kód: 177342
Skladem (1 ks)
Detailní popis produktu
Vlastnosti produktu - Shimano SM-MA-F220P/PL2
Typ vidlice/rámu: Postmount 200 mm (PM8)
Typ třmenu: Postmount
Průměr rotoru: 203 mm
varianty
SM-MAF220P/PM (od 180 mm do 220 mm)
SM-MAF220P/PL2 (od 200 mm do 220 mm)
SM-MAF220P/PL (od 203 mm do 220 mm)