Seasonic G12-GM-750 (V1.5) 750W (SSR-750FM)
Kód: 150583
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Zdroj, ATX, 750W, aktivní PFC, 120mm ventilátor, částečně odpojitelné kabely, 80PLUS Gold
Detailní informace
Detailní popis produktu
Seasonic G12-GM-750 (V1.5) 750 W
Napájecí zdroj o výkonu 750 W je osazen tichým 120 mm velkým ventilátorem. Zdroj splňuje certifikaci 80PLUS Gold a má částečně odpojitelné kabely.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Výkon: 750 W
Velikost ventilátoru: 120 mm
Certifikace: 80PLUS Gold
Napájecí konektory: 1× ATX 20 + 4pin, 2× EPS 4 + 4pin, 3× PCIe 6 + 2pin, 6× SATA, 3× Molex
Rozměry: 150 × 140 × 86 mm
Doplňkové parametry
Kategorie: 700W až 799W
Záruka: 60
EAN: 4711173878506
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Gold
Formát zdroje: ATX
Hloubka [mm]: 86
Modulární kabeláž: Částečně (semi-modular)
Počet CPU 4 pin: 1
Počet CPU 8 pin: 1
Počet Molex: 3
Počet PCI-E 6+2pin: 1