Seasonic FOCUS SGX-650 (SSR-650SGX)
Kód: 9999790
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
zdroj PC SFX/ ATX, 650W, PFC aktivní, 80PLUS Gold, 20+4pin, 6x SATA, 3x Molex, EPS 8-pin (4+4), 2x PCIe 8-pin (6+2), 1x floppy, modulární, 125x125x63.5mm, adaptér na ATX formát
Detailní informace
Detailní popis produktu
Charakteristika:
 * Certifikace 80 PLUS® Gold
 * Kompaktní SFX rozměry - 125x100x63,5 mm
 * Regulace napětí
 * S3FC - Do 30% zátěže bez potřeby aktivního chlazení
 * Rozšiřitelnost z SFX na ATX
 * Záruka 10 let
Specifikace:
 * 80PLUS® Gold
 * Cybernetics - úroveň účinnosti: TBA
 * Cybernetics - úroveň hluku: TBA
 * Form Factor: Intel SFX 12V / ATX 12 V
 * Rozměry: 125x120x63,5 mm
 * Plně modulární
 * Záruka: 10 let
 * Přibalené kabely: 1xMB, 1xCPU, 2xPCIe, 2xSATA, 1xMolex
Doplňkové parametry
Kategorie: 600W až 699W
Záruka: 120
EAN: 4711173877127
Barva: černá
Certifikace účinnosti: 80 PLUS Gold
Formát zdroje: SFX
Hloubka [mm]: 125
Modulární kabeláž: Plně (full-modular)
Počet Molex: 3
Počet PCI-E 6+2pin: 2