50" JVC LT-50VA3335 (JVCLT50VA3335)
Kód: 105744
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Televize 50" SMART TV s 4K/UHD rozlišením, úhlopříčkou 126 cm, Android TV 11, Wi-Fi, HDR, ALLM, 1700Hz PPI, prodloužená záruka po registraci https://www.jvc-tv.cz/guarantee-42/
Detailní informace
Detailní popis produktu
Skvělá volba pro kompaktní prostory
HD televizor vyniká skvělou ostrostí obrazu, která vás okamžitě vtáhne do děje. Uhlopříčka 126 cm spolu se zobrazovací technologií 1 700 Hz PPI, poskytne realistický obraz pro jedinečný zážitek ze sledování.
Tisíce možností s Android TV
Skvělý obraz s podporou HDR
Bezdrátová technologie Bluetooth
Snadné sdílení z telefonu i tabletu
Nadstandardní servisní podpora JVC
OBRAZ
Rozlišení UHD / 4K (3840 x 2160 pxl)
Úhlopříčka 126 cm (50")
1700 Hz Picture Performance Index
HDR 10, Dolby Vision HDR
Podsvícení Direct LED
Dolby Atmos
DTS VIRTUAL:X
Ekvalizéry
Výstupní výkon 2 x 10 W
Napájení ze sítě 220-240V/50Hz
Rozteč otvorů pro upevnění na zeď VESA 200 x 200 mm
Technické parametry:
Šířka 112.500
Šířka 121
Technologie displeje LED
Výška 78
Úhlopříčka obrazovky 126 cm (50")
Výška 72.500
Hloubka 24
Rozlišení displeje 4K Ultra HD
Hloubka 15.500
Hmotnost 13.270
Hmotnost 10.370
Technologie zobrazení LED
Frekvence panelu 50 Hz
Index zpracování obrazu 1700 Hz Picture Performance Index
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR Dolby Vision, HDR10
Wi-Fi integrovaná
Internetový prohlížeč Ano
Herní režim Ne
Zvuk Dolby Digital Plus, DTS Virtual:X, Dolby Atmos, DTS:X
Hudební výkon 20 W
Optický výstup Ano
Napájení 12 / 24 V Ne
Vlastní systém Ne
Modelový rok 2023
Rozšířená záruka JVC záruka 42 měsíců
Počet jader procesoru 4jádrový
Distribuce oficiální ČR
Stojan boční nohy
Šířka stojanu / rozteč nožiček 83,1 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) 200 × 200 mm
Hmotnost bez podstavce 9.69 kg
Výška bez podstavce 66.5 cm
Šířka bez podstavce 112.5 cm
Hloubka bez podstavce 7.5 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: 44"–50" (110–127 cm)
Záruka: 24
EAN: 4975769477782
DLNA: ano
Energetická třída: F
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Hloubka [cm]: 26,5
Hloubka bez podstavce [cm]: 7,5
Hmotnost [kg]: 9,6
Chromecast: ano
Miracast: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 50
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 112
Typ podsvícení: Direct LED
VESA (rozměr): 200 × 200 mm