65" JVC LT-65VA3335 (JVCLT65VA3335)
Kód: 105742
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Televize 65" JVC LT-65VA3335, SMART TV s 4K/UHD rozlišením, úhlopříčkou 164 cm, Android TV 11, Wi-Fi, HDR, ALLM, 1700Hz PPI
Detailní informace
Detailní popis produktu
Skvělá volba pro kompaktní prostory
HD televizor vyniká skvělou ostrostí obrazu, která vás okamžitě vtáhne do děje. Velká úhlopříčka 164 cm spolu se zobrazovací technologií 1 700 Hz PPI, poskytne realistický obraz pro jedinečný zážitek ze sledování.
Tisíce možností s Android TV
Skvělý obraz s podporou HDR
Bezdrátová technologie Bluetooth
Snadné sdílení z telefonu i tabletu
Nadstandardní servisní podpora JVC
Pro získání prodloužené 42měsíční záruky je nutná registrace nákupu na www.jvc-tv.cz/guarantee-42/.
OBRAZ
Rozlišení UHD / 4K (3840 x 2160 pxl)
Úhlopříčka 164 cm (65")
1700 Hz Picture Performance Index
HDR 10, Dolby Vision HDR
Podsvícení Direct LED
SMART FUNKCE
Operační systém ANDROID TV 11
Obchod Play
Vestavěný Chromecast
Bluetooth
Podpora ALLM
Dolby Atmos
DTS VIRTUAL:X
Ekvalizéry
Výstupní výkon 2 x 12 W
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dálkový ovladač
OBECNÉ
Napájení ze sítě 220-240V/50Hz
Rozteč otvorů pro upevnění na zeď VESA 400 x 200 mm
Technické parametry:
Šířka 145.0 cm
Technologie displeje LED
Šířka 164.0 cm
Výška 100.5 cm
Úhlopříčka obrazovky 164 cm (65")
Výška 86.5 cm
Hloubka 26.0 cm
Rozlišení displeje 4K Ultra HD
Hloubka 17.0 cm
Hmotnost 17.54 kg
Hmotnost 24.10 kg
Technologie zobrazení LED
Frekvence panelu 50/60 Hz
Index zpracování obrazu 1700 Hz PPI
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR Dolby Vision, HDR10
Typ podsvícení Direct LED
Twin Tuner Ne
Operační systém Android TV
Wi-Fi integrovaná
Internetový prohlížeč Ano
Herní TV není optimální
ALLM Ano
VRR Ne
Herní režim Ne
Zvuk Dolby Digital Plus, DTS Virtual:X, Dolby Atmos, DTS:X
Hudební výkon 24 W
Prémiové ozvučení Ne
Optický výstup Ano
Energetická třída 2021 E
Spotřeba v běžném režimu 85 kWh/1000 h
Spotřeba v pohotovostním režimu 0.5 W
Úsporný spotřebič Ano
Napájení 12 / 24 V Ne
Doporučená minimální sledovací vzdálenost 1,2 m
Vlastní systém Ne
Modelový rok 2023
Barva TV (rámečku) černá
Barva zadní strany TV černá
Barva stojanu TV černá
Rozšířená záruka JVC záruka 42 měsíců
Počet jader procesoru 4jádrový
Distribuce oficiální ČR
Stojan boční nohy
Šířka stojanu / rozteč nožiček 125,1 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) 400 × 200 mm
Hmotnost bez podstavce 18.5 kg
Výška bez podstavce 88.5 cm
Šířka bez podstavce 146 cm
Hloubka bez podstavce 7.5 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: 61"–70" (154–177 cm)
Záruka: 24
EAN: 4975769477805
DLNA: ano
Energetická třída: F
EPG (Programový průvodce): ano
HbbTV: ano
Hloubka [cm]: 26,5
Hloubka bez podstavce [cm]: 7,5
Hmotnost [kg]: 17,5
Chromecast: ano
Miracast: ano
Multimediální funkce: FastScan (Skylink)
Obnovovací frekvence panelu [Hz]: 50
Operační systém: Android
Smart TV: ano
Šířka [cm]: 145,5
Technologie displeje: LED
Tuner: DVB-S2, DVB-T2, DVB-C
Typ podsvícení: Direct LED
VESA (rozměr): 400 × 200 mm