40" JVC LT-40VQF553D (JVCLT40VQF553D)
Kód: 176703
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Televize 40" QLED, 100 cm, Full HD, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, VIDAA, HDR 10, HLG, Wi-Fi, Bluetooth, Screen Share, Audio Video Share, 2xHDMI, 1xUSB, Netflix, YouTube, Prime Video, Skylink Live TV, Lepší.TV
Detailní informace
Detailní popis produktu
Realistický obraz plný barev
Operační systém VIDAA vás bude bavit
Gaming na vysokém levelu
Podívaná jako na stadionu
Proměňte televizi v umělecké plátno
Zrcadlení obsahu z telefonu na velkou obrazovku
Wi-Fi pro okamžitou zábavu
Bezdrátové pohodlí díky Bluetooth
Ovládejte televizi přímo ze smartphonu
Bezpečné sledování pro děti
Hotelový režim pro společné prostory
OBRAZ
QLED displej
Rozlišení FULL HD (1920 x 1080 pxl)
Úhlopříčka 100 cm (40")
HDR - kompatibilita s formáty HDR10 a HLG
Podsvícení Direct LED
PŘÍJEM SIGNÁLU / TUNERY
DVB-T2(HEVC H.265)/T (pozemní, terestriální) tuner
DVB-S2/S (satelitní) tuner, Skylink Fast Scan
DVB-C (kabelový) tuner
SMART FUNKCE
Internetové aplikace
Internetový prohlížeč
HbbTV
Miracast
DLNA
Vestavěná WiFi
DALŠÍ FUNKCE
Přehrávač médií (USB)
Bluetooth
EPG - průvodce televizními programy
Teletext
Dětská pojistka
Hotelový mód
PŘEHRÁVAČ MÉDIÍ (USB)
Podporované formáty
Video: AVI, MPEG, MP4, MKV, MOV, TS, VOB, WMV
Obrázky: JPEG, BMP, PNG, GIF
Hudba: FLAC, MP3, WMA, WAV
ZVUK
Dolby Digital Plus (E-AC3)
Prostorový zvuk
Ekvalizér
Výstupní výkon 2x 8 W
KONEKTORY
2x HDMI vstup (v 2.1)
1x USB vstup (v 2.0)
Sluchátkový výstup
Digitální koaxiální audio výstup
LAN - Ethernet
CI+ slot
OBECNÉ
Napájení ze sítě 220-240V/50Hz
Rozteč otvorů pro upevnění na zeď VESA 100 x 100 mm
Technické parametry:
Šířka 97.0 cm
Technologie displeje LED
Šířka 90.2 cm
Výška 61.0 cm
Úhlopříčka obrazovky 100 cm (40")
Výška 55.3 cm
Hloubka 16.5 cm
Hloubka 14.5 cm
Rozlišení displeje Full HD
Hmotnost 6.22 kg
Hmotnost 8.15 kg
Technologie zobrazení QLED (Quantum Dot)
Frekvence panelu 50/60 Hz
HDR (vysoce dynamický rozsah) HDR, HDR10, HLG
Typ podsvícení Direct LED
Lokální řízení jasu (Micro Dimming) Ano
Obraz v obraze (PIP) Ne
Multiview Ne
Ambilight Ne
Smart TV ano
HbbTV (červené tlačítko) ano
Typ panelu neuvádí
Tuner DVB-C, DVB-T, DVB-S/S2, DVB-T2 (H.265)
Twin Tuner Ne
Operační systém VIDAA U
Wi-Fi integrovaná
Internetový prohlížeč Ano
DLNA Ano
TimeShift Ne
PVR (záznam na USB / HDD) ne
Přehrávání multimédií z USB / HDD Ano
Fast scan – automatické ladění Skylink Ano
Integrovaný DVD přehrávač Ne
Ovládání hlasem ano
Chytrý ovladač ne
Smart funkce Ano
Bezdrátové připojení Bluetooth, Wi-Fi, Miracast, Easy Mirroring, zrcadlení obrazu
Herní režim Ne
Herní TV není optimální
Herní menu (Game bar) Ne
Příjem signálu HDMI 60 Hz
ALLM Ne
VRR Ne
Nvidia Ne
AMD Ne
Zvuk Dolby Digital Plus, stereo
Hudební výkon 16 W
Prémiové ozvučení Ne
Nezávislá hlasitost sluchátek a repro TV Ne
Komponentní Ne
Počet HDMI 2
HDMI 2.1 2
HDMI ARC Ano
Počet USB 1
USB 2.0 1
CI slot Ano
LAN (Ethernet) Ano
Scart Ne
PC vstup (VGA) Ne
Sluchátkový výstup Ano (3,5mm jack a Bluetooth)
Optický výstup Ne
Spotřeba v pohotovostním režimu 0 W
Úsporný spotřebič Ano
Napájení 12 / 24 V Ne
Amazon Alexa Ne
Apple HomeKit Ne
Google Home Ne
Vlastní systém Ne
Modelový rok 2025
Barva TV (rámečku) černá
Barva zadní strany TV černá
Barva stojanu TV černá
Umělá inteligence Ne
Hotelový mód Ano
Rodičovský mód Ano
Teletext Ano
Rozšířená záruka JVC záruka 42 měsíců
Distribuce oficiální ČR
Země původu Jiná
Stojan boční nohy
Šířka stojanu / rozteč nožiček 76 cm
Rozměr pro uchycení (VESA) 100 × 100 mm
Hmotnost bez podstavce 5 kg
Výška bez podstavce 51 cm
Šířka bez podstavce 90 cm
Hloubka bez podstavce 8 cm
Doplňkové parametry
Kategorie: 33"–43" (83–109 cm)