AOC 24V5CW/BK Black (24V5CW/BK)
Kód: 9999853
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Monitor 23,8" IPS FHD,75Hz,4ms,1000:1,300cd,HDMI,DP,4xUSB,USB-C ,Webcam,Repro,Pivot,VESA,Black
Detailní informace
Detailní popis produktu
23.8” IPS FHD model pro komfortní produktivitu a volný čas, s USB-C a webkamerou s integrovaným Windows Hello
AOC 24V5CW je 23.8” IPS panel s FHD rozlišením a ergonomickým stojanem pro 360° komfortní zážitek. Připraven povzbudit vaši produktivitu s USB-C s Power Delivery až 65 W, 4 USB porty a HDMI, přičemž vám zároveň nabízí vše, co potřebujete pro svůj volný čas a extra zabezpečení webkamerou s integrovaným Windows Hello.
Obrazovka
Rozlišení 1 920 × 1 080
Obnovovací frekvence 75 Hz
Úhlopříčka (palce) 23.8 inch
Úhlopříčka obrazovky (cm) 60.4 cm
Plochý / Prohnutý Ne
Podsvícení WLED
Typ panelu IPS
Poměr stran 16 : 9
Počet zobrazovaných barev 16,7 milionu
Počet barev panelu v bitech 8
Pokrytí sRGB (%) (CIE 1931) 119
Pokrytí Adobe RGB (%) (CIE 1931) 88
Pokrytí NTSC (%) (CIE 1931) 85 %
Rozteč obrazových bodů 0.3114
Počet bodů na palec 93
Doba odezvy (GtG) 4 ms
Doba odezvy (MPRT) 1 ms
Kontrast (statický) 1000 : 1
Kontrast (dynamický) 20 mil. : 1
Jas (typický) 300 cd/m2
Pozorovací úhel (CR10) 178/178 o
Tvrzené sklo Antireflexní + 3H
OSD jazyky EN, FR , ES, PT, DE, IT, NL, SE, FI, PL ,CZ, RU, KR, CN (T), CN (S), JP
Exteriér
Barva Černá
Typ rámečku 3-sided frameless
Odnímatelný stojan Ano
Metal Stand Ano
Cable Managment System Ano
Ergonomie
Vesa 100 × 100
Naklonění 3.5° ±1.5° ~ 21.5° ±1.5° °
Otočení 28° ±2° °
Pivot Ano
Míra nastavení výšky 130 mm
Konektivita
Připojení HDMI 1.4 × 1, DisplayPort 1.2 × 1, USB-C (režim DP Alt Mode)
USB-C Features DP alt mode, Data Transfer (USB upstream), Power Delivery 65W
USB připojení USB 3.1 (Gen1) × 4
Rozbočovač USB Ano
Výstupní porty USB 4
USB pro rychlé nabíjení Ano
Multimédia
Reproduktory 5 W × 2
Audio výstup Výstup sluchátek (3,5 mm)
Webcam 2MP Windows Hello
Funkce
Technologie synchronizace FreeSync
Flicker-Free Ano
Technologie potlacení modrého svetla Low Blue Light
Zámek Kensington Ano
Sustainability
Recyklovatelný obalový materiál 100%
Napájení / prostředí
Napájení Interní
Zdroj napájení 100–240 V, 50/60 Hz
Spotřeba energie v zapnutém stavu (Energy Star) 28 watt
Spotřeba energie v zapnutém stavu 28
Spotřeba energie v pohotovostním režimu (Energy Star) 0.5 watt
Spotřeba energie ve vypnutém stavu (Energy Star) 0.3 watt
Záruka
Záruční doba 3 roky
Rozměry / hmotnost
Rozměry produktu včetně základny (ŠxVxH) mm 539.34 x 509.13 x 185
Rozměry produktu bez základny (ŠxVxH) mm 539.34 x 332.73 x 45.3
Rozměry balení (ŠxVxH) mm 612 x 526 x 42 mm
Hrubá hmotnost (včetně balení) (kg) 6.96 Kg
Čistá hmotnost (bez balení) (kg) 4.75 Kg
Příslušenství
HDMI kabel 1,5 m
USB kabel USB Type-C to C/A m
Typ obrazovky: IPS
Podsvícení: WLED
Úhlopříčka [palce]: 23,8
Rozlišení: 1920 x 1080
Poměr stran: 16:9
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Odezva [ms]: 4
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178/178
Počet barev: 16,7 M
Konektory:
HDMI 1.4
USB-C s Power Delivery 65W
DisplayPort 1.2
3,5 mm Audio
Spotřeba [W]: 28
Stand By režim [W]: 0,3
Naklápění monitoru: -3,5/21,5°
Barva: černá
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 539.34 x 509.13 x 185
Hmotnost [kg]: 6,96
Záruka: 36 měsíců
Doplňkové parametry
Kategorie: 23"–24"
Záruka: 36
EAN: 4038986140256
DisplayPort: ano
Doba odezvy [ms]: 4
HDMI: ano
Hloubka [mm]: 185
Hmotnost [kg]: 7
Integrovaná kamera: ano
Integrované reproduktory: ano
Jas [cd/m2]: 300
Kontrast: 1000:1
Montáž na zeď (VESA): ano
Obnovovací frekvence [Hz]: 75
Pivot: ano
Počet Display port: 1
Počet HDMI: 2
Počet USB 3.0 (USB-A): 4
Počet USB-C: 1
Povrch displeje: antireflexní
Rozlišení displeje [px]: FullHD (1920 × 1080)
Sluchátkový výstup: ano
Šířka [mm]: 539
Typ displeje: IPS
Typ obrazovky: Rovná
Úhlopříčka obrazovky [palců]: 23,8
USB 3.0 (USB-A): ano
USB-C: ano
VESA (rozměr): 100 × 100 mm