Fractal Design Aspect 14 Black (FD-F-AS1-1401)
Kód: 9919412
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
ventilátor, rozměry 140x140x25mm, 12V, 3pin konektor, 1000ot./min, hlučnost 19.5dBA, průtok 41CFM, černý
Detailní informace
Detailní popis produktu
Barva: Černá
Rozměry: 140 x 140 x 25 mm
Konektory: 3-pin
Počet listů: 7
Rychlost otáček: 1000 RPM
Úroveň hluku: 19,5 dB
Doplňkové parametry
Kategorie: 140mm