Ingco CAGLI211542 AKU úhlová bruska 115mm vč. 2ks baterie a nabíječky (CAGLI211542)
Kód: 6899016Související produkty
Ingco FBCPK1424E Set nabíječka + 2ks baterie 4,0A pro 20V Li-ion baterie (FBCPK1424E)
Skladem
(3 ks)
stupní napětí 220-240V ~ 50/60Hz, výstupní napětí 20V, výstupní proud 4A