Ingco DMD021151 Kotouč řezný diamantový 115 mm (DMD021151)
Kód: 6899303
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení
Kotouč řezný diamantový 115mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
115 (4-1/2") x 22,2 mm
Šířka čepele: 10mm