SKROSS powerbank Reload 20 100W PD, 20 000mAh, USB A+C (DN57C-PD100)
Kód: 180384
Do týdne
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Vysoký výkon nabíjí i notebooky!
Reload 20 PD 100W je nejsilnější powerbanka s kapacitou 20 000 mAh, která poskytuje dostatek energie nejen pro telefony a tablety, ale umí nabíjet i ty nejvýkonnější notebooky. Díky technologii Power Delivery a kombinaci USB-C a USB-A portů umožňuje rychlé a efektivní nabíjení veškeré přenosné elektroniky.
KompaktnĂ­ a praktickĂ˝ design
Rychlé a bezpečné nabíjení
Přednabitá a s přiloženým 30cm USB-C kabelem je okamžitě připravena k použití. Tři výkonné USB-C a USB-A porty umožňují nabíjet až tři zařízení současně. Notebook se nabíjí samostatně přes nejsilnější USB-C 100W. Šestinásobná bezpečnostní ochrana zajišťuje bezpečné používání a dlouhou životnost baterie.
powerbanka s PD rychlonabíjením i pro nejvýkonnější notebooky
USB C-C kabel 30cm součástí balení
6x plnÄ› nabitĂ˝ telefon nebo vybitĂ˝ tablet na 100% i s rezervou
aktivní nabíjení zapnutého notebooku díky 20V DC
Power Delivery rychlonabíjení USB zkracuje dobu nabíjení mobilních zařízení
vstup/výstup USB-C1: DC 5V-15V/3A, 20V/5A, max. 100W nabíjení/45W dobíjení
nabíjecí USB-C2 výstup: 5V-3A/ 9V-2.22A/ 12V-1.66A, max. 20W
nabíjecí USB-A výstup: 5V-3A/ 9V-2A/12V-1.5A, max. 18W
současné nabíjení USB A+C1+C2: max. 65W
kapacita: 20 000mAh, 74 Wh
3.7 V lithiová baterie, lehká, netrpí paměťovým efektem
nízká hodnota samovybíjení, cca 1% za měsíc v klidovém režimu