SKROSS powerbank Reload 10 Travel, 20W PD, 10 000mAh, USB A+C (DN56C-PD20)
Kód: 180383
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Spolehlivá energie na cestáchReload 10 Travel je výkonná powerbanka s kapacitou 10 000 mAh, která zajistí dostatek energie pro vaše mobilní zařízení kdekoli na cestách. Díky technologii Power Delivery a kombinaci USB-C a USB-A portů umožňuje rychlé a efektivní nabíjení telefonů, tabletů i nositelné elektroniky.Lehké a odolné provedeníPowerbanka má ergonomický tvar a nízkou hmotnost, to z ní dělá ideálního společníka na cesty. Integrovaný USB-C kabel, který zároveň slouží jako praktické poutko na přenášení, usnadňuje každodenní používání. Díky displeji máte vždy přehled o dostupné energii a stavu nabíjení či dobíjení.Maximální bezpečnost a dlouhá životnostPowerbanka je vybavena šestinásobnou ochranou, která chrání proti přebití, přepětí, přehřátí, zkratu a dalším rizikům. Moderní lithiová baterie s nízkou hodnotou samovybíjení zajišťuje spolehlivý výkon i při dlouhodobém skladování. powerbanka s PD rychlonabíjením integrovaný USB-C kabel je možné použít i jako poutko pro snadné držení při nabíjení a přenášení 3x plně nabitý telefon nebo téměř nabitý tablet Power Delivery rychlonabíjení USB zkracuje dobu nabíjení mobilních zařízení 2x vstup/výstup USB-C1, USB-C2: 5V-3A, 9V-2A, 12V-1.5A, max. 20W nabíjení/18W dobíjení nabíjecí USB-C kabel: 5V-3A, 9V-2.22A, 12V-1.67A, max. 20W nabíjecí USB-A výstup: 5V-4.5A/9V-2A/12V-1.5A, max. 22.5W současné nabíjení USB A+C1+C2: max. 15W kapacita: 10 000mAh, 37 Wh 3.7 V lithiová baterie, lehká, netrpí paměťovým efektem nízká hodnota samovybíjení, cca 1% za měsíc v klidovém režimu šestinásobná ochrana proti přebití, přehřátí, přepětí, přetížení, podvybití a zkratu displej stavu nabití, nabíjení a dobíjení se aktivuje automaticky hmotnost: 248g rozměry: 7,2 x 2,5 x 10,3 cm barva: bílá