DIGITUS

28 položek celkem
Digitus USB 2.0 hub, 4-porty, černý bez napájecího zdroje
Digitus USB 2.0 hub, 4-porty, černý bez napájecího zdroje
Tip
Skladem (8 ks)
Kód: 8254791

HUB USB 2.0, 4x USB, USB kabel, LED indikace

173 Kč
(143 Kč bez DPH)
Detail
Digitus VGA Rozbočovací kabel, D-Sub15 - 2x D-Sub1
Digitus VGA Rozbočovací kabel, D-Sub15 - 2x D-Sub1
Tip
Skladem (5 ks)
Kód: 8242547

Digitus VGA Rozbočovací kabel, D-Sub15 - 2x D-Sub15

199 Kč
(164 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
Tip
Na dotaz
Kód: 6322546

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

234 Kč
(193 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m
DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m
Tip
Na dotaz
Kód: 6322713

DIGITUS Optický patchkabel ST/SC 62.5/125 1m

250 Kč
(207 Kč bez DPH)
Detail
Digitus DisplayPort adapter
Digitus DisplayPort adapter
Tip
Skladem (3 ks)
Kód: 9241699

Digitus DisplayPort adapter, Displayport samec -> HDMI A samice

267 Kč
(221 Kč bez DPH)
Detail
Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 kabel 1,8m
Digitus Printer Cable, USB to IEEE 1284 kabel 1,8m
Tip
Skladem (2 ks)
Kód: 9417894

Převodník z USB portu na paralelní port tiskárny IEEE 1284 (konektor Centronix 36-pin); rychlost přenosu až 1,216 Mbps v ECP módu; Podporuje operační systémy Windows 98, Me, XP,...

 
278 Kč
(230 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01
Tip
Na dotaz
Kód: 6322545

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to SCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2532-01

 
298 Kč
(246 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m
Tip
Na dotaz
Kód: 6822641

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC/SC Multimode 50/125 µ, OM3, Duplex, 2m

299 Kč
(247 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m
Tip
Na dotaz
Kód: 6322621

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Singlemode 09/125 µ, Duplex Length 1m

335 Kč
(277 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m
Tip
Na dotaz
Kód: 6324742

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LCMultimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

335 Kč
(277 Kč bez DPH)
Detail
Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M
Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M
Tip
Na dotaz
Kód: 3714236

Digitus převodník USB 2.0 na sériový port, RS232, DSUB 9M

369 Kč
(305 Kč bez DPH)
Detail
Digitus 19" pevná police 1U černá nosnost 15kg hl. 25 cm
Digitus 19" pevná police 1U černá nosnost 15kg hl. 25 cm
Tip
Skladem (1 ks)
Kód: 9715535

ventilační otvory; Rackmount 19" fixed shelf 1U,; Vented, Black Color RAL 9005, up to 15kg, 483x250x44mm; • Stable sheet steel shelf in Black Color RAL 9005; • Complete with...

 
423 Kč
(350 Kč bez DPH)
Detail
Digitus montážní šroubky, podložky a matice M6, 50 ks
Digitus montážní šroubky, podložky a matice M6, 50 ks
Tip
Skladem (1 ks)
Kód: 3214152

Digitus montážní šroubky, podložky a matice M6, 50 ks

460 Kč
(380 Kč bez DPH)
Detail
Digitus 19" pevná police 1U,ventilační otv.,černá,nosn. 15kg, 400x44mm
Digitus 19" pevná police 1U,ventilační otv.,černá,nosn. 15kg, 400x44mm
Tip
Na dotaz
Kód: 9366127

DIGITUS 19" 1U rack mount fixed shelf; Vented, Color black RAL 9005, 400x44mm Up to 15kg; To store non 19" system components. Suitable in all of the DIGITUS 19" cabinets as well...

565 Kč
(467 Kč bez DPH)
Detail
Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, pod omítku, bílá, 5 ks
Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, pod omítku, bílá, 5 ks
Tip
Na dotaz
Kód: 9364578

DIGITUS CAT 6 modular wall outlet, shielded; 2x RJ45, 8P8C, LSA, Color pure white RAL 9010 Flush Mount, Set 5 Pcs. • Category 6 according to link performance EIA TIA 568, ISO...

648 Kč
(536 Kč bez DPH)
Detail
Digitus USB 3.0 adaptér na Gigabit Ethernet
Digitus USB 3.0 adaptér na Gigabit Ethernet
Tip
Na dotaz
Kód: 7412625

síťový adaptér USB, rozhraní USB 3.0, 10/100/1000Mbps, full-duplex, Wake on LAN, konektor RJ45

660 Kč
(545 Kč bez DPH)
Detail
Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, na omítku,LSA, bílá, 5ks
Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, na omítku,LSA, bílá, 5ks
Tip
Skladem (18 ks)
Kód: 4120101

Digitus modulární dvojzásuvka CAT6, stíněná, na omítku,LSA, bílá, 5ks

758 Kč
(626 Kč bez DPH)
Detail
Digitus VESA držák LCD nástěnný otočný max. 15 kg
Digitus VESA držák LCD nástěnný otočný max. 15 kg
Tip
Na dotaz
Kód: 9715622

Držák TFT monitoru pro montáž na stěnu; Svisle možné natočit o 35°, možnost rotace o 180°; podporuje standardní VESA rozměry 75x75mm a 100x100mm; TFT Monitor Arm, wall mount;...

762 Kč
(630 Kč bez DPH)
Detail
DIGITUS 19” PDU, 1U hliník, SCHUKO -> 7x CEE 7
DIGITUS 19” PDU, 1U hliník, SCHUKO -> 7x CEE 7
Tip
Na dotaz
Kód: 8525333

DIGITUS 19” PDU, 1U hliník, SCHUKO -> 7x CEE 7 / 4, vypínač

811 Kč
(670 Kč bez DPH)
Detail
Digitus USB 3.0, 3-portový HUB A Adaptér na Gigabit Ethernet , 1x RJ45, USB-A, 10 / 100 / 1000Mbps, USB 3.0, Windows
947 Kč
(783 Kč bez DPH)
Detail
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 28 položek celkem