HIKOKI KC18DEWHZ Sada aku strojů (šroubovák, utahovák, úhlová bruska, vrtací kladivo) (KC18DEWHZ)
Kód: 145926
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Sada aku strojů: 1x aku šroubovák HiKOKI DS18DE, 1x aku rázový utahovák HiKOKI WH18DC, 1x aku úhlová bruska HiKOKI G1813DA, 1x aku vrtací kladivo HiKOKI DH1826DA, 3x akumulátory BSL1850MA (18 V / 5,0 Ah Li-ion), 1x nabíječka HiKOKI UC18YFS.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Obsah balení:
1x aku šroubovák HiKOKI DS18DE
1x aku rázový utahovák HiKOKI WH18DC
1x aku úhlová bruska HiKOKI G1813DA
1x aku vrtací kladivo HiKOKI DH1826DA
3x akumulátory BSL1850MA (18 V / 5,0 Ah Li-ion)
1x nabíječka HiKOKI UC18YFS
1x Taška na nářadí
Aku vrtací šroubovák HiKOKI DS18DE:
Bezuhlíkový (Brushless) motor.Regulace otáček. 2-stupňová převodovka. 22 stupňů utahovacího momentu.
Sklíčidlo s rychloupínacím systémem.
Automatická brzda.
Zpětná kontrola rychlosti pro větší stabilitu držení stroje.
Ergonomická rukojeť SoftGrip s povrchovou úpravou pro komfortnější držení v průběhu práce. 155 mm kompaktní tělo
Na jedno nabití zvládne průměrně 138 vrutů.
Otáčky naprázdno na 1. převod 0 - 550 min-1
Otáčky naprázdno na 2. převod 0 - 2.000 min-1
Rozsah upínání sklíčidla 1,5 - 13 mm
Výkon do oceli ? 13 mm
Výkon do dřeva ? 52 mm
Utahovací moment 70 Nm
Hmotnost 1,7 kg
Aku rázový utahovák HiKOKI WH18DC:
Vysoce výkonný bezuhlíkový motor poskytuje moment s hodnotou až 210 Nm, což zaručuje rychlé dokončení náročných pracovních úkonů.
Kruhová LED svítilna ze 3 LED diod poskytuje vynikající osvětlení obrobku.
Triple Hammer snižuje vibrace třemi údery na otáčky namísto konvenčních dvou.
IP56 odolnost proti prachu a vodě
Držák nástrojů 1/4
Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory 18V, 36V HiKOKI ®.
Max. točivý moment 210 Nm
Počet otáček na prázdno 0 - 3700 1/min
Upnutí nástroje rázového utahováku 1/4" vnitřní
Hmotnost bez akumulátoru 1,1 kg
Aku úhlovou brusku HiKOKI G1813DA:
Bezuhlíkový motor pro vysoký výkon, menší opotřebení a delší životnost
Vysoký výkon srovnatelný s elektrickou bruskou o výkonu 750 W
Lehké a kompaktní tělo s tenkým úchopem a malou hlavou nabízí snadnou manipulaci a efektivní provoz
Snadno vyměnitelný síťový filtr poskytuje dodatečnou ochranu před prachem
Systém ochrany proti zpětnému rázu a měkký start pro ochranu uživatele
Otáčky naprázdno 8.000 min-1
Průměr kotouče 125 mm