HIKOKI DS18DDWRZ Aku vrtačka (DS18DDWRZ)
Kód: 174743
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Aku šroubovák, Sklíčidlo: 13 mm, max. kroutící moment: 55 Nm, počet otáček: 0-440/0-1700 ot./min, hmotnost: 1,2 Kg.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Vyniká svým bezuhlíkovým motorem, který poskytuje efektivní a spolehlivý výkon.
Jeho lehká konstrukce usnadňuje manipulaci a snižuje únavu při dlouhodobém používání.
Díky automatické brzdě, rychlosklíčidlu a rukojeťi softgrip máte plnou kontrolu nad nástrojem.
S 20 pozicemi nastavení utahovacího momentu se dokáže přizpůsobit každému úkolu.
Technické parametry:
Napětí: 18 V
Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
Sklíčidlo: 13 mm
Typ akumulátoru: Li-Ion
Max. kroutící moment: 55 Nm