HIKOKI DS18DDWPZ Aku bezuhlíkový vrtací šroubovák, vč. aku,nabíječky a kufru (DS18DDWPZ)
Kód: 145896
Skladem (2 ks)
Detailní popis produktu
Navíc nevyžadují pravidelnou výměnu uhlíků.
Vestavěný elektronický řídicí obvod pro lithium -iontové akumulátory je jedinečný.
Tato elektronická regulace umožnuje mnohem více nabíjecích cyklů, než u běžných akumulátorů.
Klíčové vlastnosti HiKOKI DS18DD:
Extrémně kompaktní a lehký stroj.
Rychlý a výkonný s vysoce účinným bezuhlikovým motorem.
S 22 pozicemi nastavení utahovacího momentu dokáže přizpůsobit se každému úkolu.
Balení obsahuje
- stroj,
- 2ks 5,0 Ah baterie BSL1850C,
- nabíječku UC18YFSL
- Hitbox II.
Parametry:
Max. kroutící moment 55 Nm
Hmotnost s akumulátorem 1.2 kg
Typ akumulátoru Li-Ion
Napětí 18 V
Plynulé nastavení otáček ano
Kapacita akumulátoru 5 Ah
Max. průměr vrtání do dřeva 36 mm
Max. průměr vrtání do oceli 13 mm