HIKOKI DS18DCWPZ Aku vrtačka (DS18DCWPZ)
Kód: 174772
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Akumulátorový vrtací šroubovák, sklíčidlo: 1,5 - 13 mm, max. točivý moment (Hard): 140 Nm / (Soft): 70 Nm, otáčky bez zátěže: 0 - 2000 ot./min / 0 - 500 ot./min, hmotnost bez AKU článku: 2,1 kg.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Robustní hliníkový kryt převodovky
Bezuhlíkový motor
Chladič udržují elektroniku chladnou, aby byla zajištěna nepřetržitá práce i při velkém zatížení
LED osvětlení
Boční rukojeť je nastavitelná v 11 různých polohách, aby vyhovovala různým aplikacím
Technické parametry:
Napětí baterie: 18 V
Sklíčidlo: 1,5 - 13 mm, bezklíčové
Měkká ocel: 16 mm
Měkké dřevo: 102 mm
Šroub do dřeva (d x l): 12 x 100 mm
Strojní šroub: 6 mm
Maximální točivý moment (Režim Hard): 140 Nm
Maximální točivý moment (Režim Soft): 70 Nm
Rychlost bez zátěže (Režim High): 0 - 2000 ot./min
Rychlost bez zátěže (Režim Low): 0 - 500 ot./min
Rozměry: 190 x 89 x 267 mm