DTZ INGCO Šroubovák AKU, 45Nm, vč. baterie a nabíječky (CDLI20051E)
Kód: 6899050D
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Akumulátorový šroubovák 20V, otáčky 0-400/0-1500 ot./min, max. točivý moment: 45 Nm, 1ks 2.0Ah baterie a nabíječka.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Akumulátor lze použít ve všech 20V aku strojích z řady Ingco P20S.
Li-ion akumulátor také ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý.
Nepřítomnost napájecího kabelu poskytuje svobodu a komfort při práci a manipulaci s nářadím.
Napětí: 20V
Otáčky naprázdno: 0-400/0-1500 ot./min
Maximální točivý moment: 45 Nm
Plastové sklíčidlo
Kapacita sklíčidla: 0,8-10 mm
Nastavení točivého momentu: 15+1
Mechanická 2stupňová převodovka
Funkce aretace hřídele
Integrované LED pracovní světlo
LED indikátor stavu baterie
Balení obsahuje:
1 ks 2.0Ah baterie (FBLI2001)
1 ks nabíječka (FCLI2001E)
Nabíjecí napětí: 220-240V ~ 50/60Hz
1 ks bit Cr-V 65mm