BOSCH GSR 12V-15 Akumulátorový příklepový šroubovák (0.601.868.10J) (0.601.868.10J)
Kód: 178860
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kompaktní konstrukce (12 V) • 2 rychlosti (400/1300 ot./min) • Krouticí moment 20+1 • Ochrana článků ECP • LED osvětlení • Sklíčidlo 10 mm • Kompatibilita Bosch Profi 12V • Vrtání dřevo 19 mm / ocel 10 mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Flexibilní akumulátorový systém: Plná kompatibilita v rámci Bosch Professional 12V, nářadí funguje se všemi modrými 12V (i staršími 10,8V) Li-Ion akumulátory.
Technické parametry
Napětí akumulátoru: 12,0 V
Volnoběžné otáčky: 0–400 / 0–1 300 ot./min
Nastavení krouticího momentu: 20 + 1 (pro přesné šroubování)
Max. průměr vrtání do dřeva: 19 mm
Max. průměr vrtání do oceli: 10 mm
Typ sklíčidla: Rychloupínací
Obsah dodávky
Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-15