Strong BUL05DL0-P PoE KIT (BUL05DL0-P/NVR1120-8P)
Kód: 155989
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Záznamové zařízení, NVR, sestava, 4× kamera BUL05DL0-P, 1× NVR rekordér NVR1120-8P
Detailní informace
Detailní popis produktu
Sestava záznamového zařízení Strong NVR1120-8P a čtyř 5Mpx kamer Strong BUL05DL0-P.
Vysoce kvalitní obraz s rozlišením 5 Mpx (2880 × 1620 px)
Bílý LED a IR přísvit
Efektivní kompresní technologie H.265+
Možnost napájení pomocí PoE
Integrovaný mikrofon
Podpora ONVIF (profil S)
Klasifikace/rozpoznání člověka a detekce vozidel
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Záznamové zařízení:
Počet kanálů: 8
Podporovaná rozlišení: 8 Mpx, 5 Mpx, 4 Mpx, 720p
Bezdrátové připojení: ne
HDD: 1× HDD (max. 8 TB)
Podpora PoE: ano, 8× PoE port
Rozměry: 280 × 208 × 51 mm
Hmotnost: 0,816 kg
IP kamera:
Snímací čip: 1/3" CMOS
Integrovaný IR přísvit: ano
Integrovaný LED přísvit: ano
Objektiv: f = 4 mm, F1.6, pevný, úhel záběru diagonálně 94°
Maximální rozlišení: 2880 × 1620 px
Rozhraní: 1× RJ-45
Slot paměťových karet: ne
Napájení: DC 12 V/ 1 A nebo PoE 48 V/ 0,35 A, příkon max. 7 W (zdroj není součástí balení)