Gorenje T1100CLBK (T1100CLBK)
Kód: 164579
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Topinkovač, příkon 1100 W, 6 úrovní ohřevu, autmatické vysunutí topinek, funkce rodmrazování, možnost volby úrovně opečení, přihrádka na drobky
Detailní informace
Detailní popis produktu
Rozmrazování / ohřívání
Načasováno k dokonalosti
Technické detaily
Základní informace
Skupina produktů
Topinkovač
Materiál skříně
Plast a kov
Účinnost
Výkon ohřevu
950 - 1150 W
Počet úrovní ohřevu
6
Ovládání
Zapnutí
Knoflík on/off
Nastavení teploty
Analogové nastavení teploty
Tlačítko pro vysunutí toastu
Ano
Vlastnosti
Funkce ohřevu
Ano
Funkce odmrazování
Automatické vysunutí toastu
Oboustranný ohřev
Nastavení úrovně opečení kůrky/zhnědnutí
Podsvícení tlačítek
Výbava
Termostat
Příslušenství
Zásobník na drobky
Vysouvací
Úložiště napájecího kabelu
Prostor pro navinutí kabelu zaručuje snadné uskladnění
Nožičky pro stabilitu
Gumové nožičky pro větší stabilitu
Technické parametry
Délka připojovacího kabelu
750 mm
Šířka spotřebiče
295 mm
Výška spotřebiče
222 mm
Hloubka spotřebiče
180 mm
Šířka obalu spotřebiče
302 mm
Výška obalu spotřebiče
234 mm
Hloubka obalu spotřebiče
192 mm