G21 Mistral nerez sušička ovoce (MST-1000W)
Kód: 9911636
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
poloprofesionální sušička ovoce, 10 sušicích sítí, výkon 1100W, rozměry plata 38 x 38 cm, nerez
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nerezové provedení těla i plat
Ovoce v sušičce G21 Mistral
Kontrola nad průběhem sušení
Výkon je nadprůměrný
Nejdůležitějšími faktory, podle nichž poznáte opravdu dobrou sušičku, jsou již zmíněné provedení, které je podstatné pro rovnoměrné a efektivní sušení, a také výkon sušičky potravin. G21 Mistral suší bezkonkurenčními 1 100 W, což je ideální výkon i pro komerční provozy. Chválí ji proto i majitelé restaurací a provozoven, zaměřujících se na zdravé stravování.
Krásná a chytrá, navíc s plnou výbavou
tatínek připravující ovoce k sušení v sušičce G21 Mistral
Hlavní přednosti
Nerezové provedení
Dvířka s okénkem
Digitální nastavení teploty s časovačem
Horizontální proudění vzduchu pro dokonalé a rovnoměrné sušení potravin
10 vložek s jemným síťováním na drobnější suroviny
Dvojité stěny zdokonalují tepelně izolační vlastnosti
Nerezová plata lze mýt v myčce na nádobí
Specifikace
Počet plat 10
Plocha pro sušení 15210 cm2
Rozměr plata 38 x 38 cm
Výška mezery mezi platy 4 cm
Výkon 1100 W
Digitální nastavení teploty 35 - 75 °C
Digitální časovač Ano
Rozsah časovače 30 min až 48 hodin
Automatické vypnutí Ano
Hlučnost
Materiál nerez
Hmotnost 17 kg
Rozměry (Š x V x H) 430 x 420 x 530 mm
Rozměry balení (Š x V x H) 560 x 485 x 605 mm
Obsah balení
Sušička potravin G21 Mistral
10 základních sušících plat
10 vložek s jemným síťováním
Parametry
Fyzické vlastnosti
Barevné provedení
nerez
Výkon (W)
1100
Automatické vypnutí
Ano
Rozměry (cm)
43,0 x 42,0 x 53,0
Provedení
Obdélníková
Časovač
Digitální
Počet plat
10
Rozdělení
Sušičky
Regulátor nastavení teploty
35 - 75 °C