Bosch GTS 18V-216 (0.601.B30.600) (0.601.B30.600)
Kód: 172436
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kompaktní stolní pila s nejlepší výškou řezu ve své třídě, Hloubka řezu při 90° 70 mm, Hloubka řezu při 45° 49 mm, Jmenovitý příkon 1.850 W, Průměr pilového kotouče 216 mm, Nastavení úhlu sklonu 47 ° L / -2 ° P, Průměr otvoru pilového kotouče 30 mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kompaktní stolní pila s nejlepší výškou řezu ve své třídě.
Vysoce přenosná díky kompaktnímu designu s nejlepší výškou řezu ve své třídě 70 mm
Zajišťuje přesné řezání díky systému hřebenového dorazu a přesnému pokosovému měřidlu
Minimální množství prachu díky dvěma prachovým portům Click & Clean
Praktické upínací oblasti pro upevnění obrobků k desce stolu
Síťová stolní pila GTS 70-216 maximalizuje efektivitu řezání díky robustnímu motoru o výkonu 1 850 W, nejlepší výšce řezu ve své třídě 70 mm a kapacitě podélného řezu 635 mm. Díky kompaktnímu designu můžete tuto vysoce přenosnou pilu snadno přepravovat jednou rukou. Minimalizuje prašnost a udržuje vaše pracoviště čisté díky dvěma prachovým portům Click & Clean. GTS 70-216 je navržen pro přesnost a zajišťuje přesné podélné řezy díky systému ozubeného vedení s podélným dorazem. Je také vybaven otočným kolečkem pro jednoduché a přesné mikro nastavení. Nastavitelný pokos zjednodušuje přesné úhlové řezy, zatímco zkosené řezy bez použití nástrojů od –2° do 47° nabízejí všestrannost pro různé projekty. Tato pila je navíc vybavena praktickými upínacími body pro upevnění obrobků k desce stolu. A do štěrbiny v podélném dorazu můžete namontovat přítlačný hřeben, který vás ochrání před zpětnými rázy.
Technické informace
Jmenovitý příkon 1.850 W
Volnoběžné otáčky 5.500 Ot/min
Průměr pilového kotouče 216 mm
O otvoru pilového kotouče 30 mm
Hmotnost 22,3 kg
Velikost stolu 593 x 494 mm
Rozměry nářadí (šířka × délka × výška) 608 x 593 x 329 mm
Hloubka řezu při 90° 70 mm
Hloubka řezu při 45° 49 mm
Nastavení úhlu sklonu 47 ° L / -2 ° P
Max. řezací výkon vpravo 635 mm
Max. řezací výkon vlevo 305 mm
součást balení:
1× kotouč do okružní pily, Optiline Wood, 216 × 30 × 1,6 mm, 22