Bosch GTS 10 XC Professional (0.601.B30.400) (0.601.B30.400)
Kód: 9998116
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
2.100 W, 3.200 ot/min, kotouč 254/30 mm, velikost stolu 640x705 mm, max. hloubka řezu při 90° 79 mm, nastavení úhlu skolnu 45°L/1°P, (CS, CCS, X, SS)*, 35 kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
Mnohostranné použití díky integrovaným posuvným saním a dále rozšíření a prodloužení stolu
Rozevírací klín pro skryté řezy, zaklapovací bez použití nástrojů
Tento produkt obsahuje
Odsávací adaptér 2 610 015 509
Úhlový doraz 2 610 015 508
Boční doraz 2 610 016 851
Posuvná tyč 2 610 015 022
Uložení dalšího pilového kotouče
1× kotouč do okružní pily, Optiline Wood, 254 × 2,8/1,8 × 30 mm, 24 2 608 838 412
Technické parametry
Průměr pilového kotouče
254 mm
Nastavení úhlu sklonu
47 ° L / 1 ° P
Velikost stolu
640 x 705 mm
Jmenovitý příkon
2 000 W
Volnoběžné otáčky*
4 200 Ot/min
O otvoru pilového kotouče
30 mm
Hmotnost*
35 kg
Rozměry nářadí (šířka × délka × výška)
771 x 783 x 343 mm
Hloubka řezu při 90°
79 mm
Hloubka řezu při 45°
56 mm
Max. řezací výkon vpravo
635 mm
Max. řezací výkon vlevo
250 mm