Bosch GTS 10 J Professional (0.601.B30.500) (0.601.B30.500)
Kód: 9998117
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
1.800 W, 3.650 ot/min, kotouč 254/30 mm, velikost stolu 642x634 mm, max. hloubka řezu při 90° 79 mm, nastavení úhlu skolnu 47°L/2°P, (CCS, SS)*, 27 kg
Detailní informace
Detailní popis produktu
Mimořádně kompaktní a výkonná
Výkonný motor 1 800W s pozvolným rozběhem a ochranou proti přetížení pro rychlý postup práce
Optimální pro přepravu díky kompaktní konstrukci a různým rukojetím
Tento produkt obsahuje
Úhlový doraz 2 610 015 507
Odsávací adaptér 2 610 015 509
Boční doraz 2 610 016 853
Posuvná tyč 2 610 015 022
1× kotouč do okružní pily, Optiline Wood, 254 × 2,8/1,8 × 30 mm, 24 2 608 838 412
Technické parametry
Průměr pilového kotouče
254 mm
Nastavení úhlu sklonu
47 ° L / 2 ° P
Velikost stolu
642 x 634 mm
Jmenovitý příkon
1 800 W
Volnoběžné otáčky*
3 650 Ot/min
O otvoru pilového kotouče
30 mm
Hmotnost*
27 kg
Rozměry nářadí (šířka × délka × výška)
705 x 640 x 325 mm
Hloubka řezu při 90°
79 mm
Max. řezací výkon vpravo
635 mm
Max. řezací výkon vlevo
255 mm