Ingco HSDSL8150 Šroubovák plochý 8x150mm S2 (HSDSL8150)
Kód: 6899257Související produkty
Wadfow Háček magnetický sada 2ks (WZE2K12)
Skladem
(13 ks)
Velikost: prům.32mm Magnetická síla: 10 kg
Wadfow Hmoždinka s vrutem sada 162ks (WXT3B02)
Skladem
(2 ks)
Hmoždinka s vrutem sada 162ks
Wadfow Vrut samořezný ZH 4.8x50mm, sada 150 ks (WXSC947)
(2 ks)
Balení obsahuje 150 ks samořezných šroubů se zápustnou hlavou o rozměru #10×2" (4,8×50 mm).