InWin BL641, černá, 300W (BL641.300PU3HAD(85+))
Kód: 116986
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
skříň SFF desktop, 300W zdroj TFX, In Win
Detailní informace
Detailní popis produktu
Informace o skříni:
•Formát šasi: S.F.F. Slim
•Podporované základní desky: Micro ATX
•Podporovaný formát zdroje: standardní TFX 12V
•Pozice pro mechaniky: vnější: 5.25" x 1, 3.5" x
1; vnitřní 3.5" x 2
•Rozšiřující sloty: 4 x low profile
•Rozměry bez předního panelu (v x š x h): 330 x
96 x 365 mm (11,5 litrů)
•Na předním panelu 2 x USB 3.0 i 2x USB 2.0 + HD audio
•Odjímatelný držák mechaniky pro jednoduchou
instalaci
•Barva: černá
•Thermal Solutions: Intel Lanyu Ref. Design;
Partition Plate Cooling Tech (PPCT) - tyto
technologie zaručují účinné chlazení a nízkou
úroveň hluku
•Bezpečnost: skříň splňuje požadavky RoHS, CE,
FCC třídy B
•Zabezpečení prostřednictvím očka pro zámek nebo
Kensington slotem
•Všechny hrany zahnuty pro vyšší bezpečnost při
montáži
Informace o zdroji:
•Model: IP-S300EF7-2
•300W 85PLUS
•Standardní TFX formát
•80PLUS bronze certifikace!
•Typická účinnost 86.32%
•Aktivní PFC filtr
•8 cm ventilátor
•MTBF 100 000 hodin při 25 °C
•Rozměry: 175(h) X 85(š) X 65(v) mm
Konektory zdroje:
•20+4 pin do MB
•P4 (12V) konektor