Nabíjecí adaptér pro notebooky Asus B551 19V 3,42A 65W konektor 4,5mm x 3,0mm (ADAC-AS6-A65W)
Kód: 9956135
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Nabíjecí adaptér pro notebooky Asus B551 19V 3,42A 65W konektor 4,5mm x 3,0mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
konektor 4,5 x 3,0mm + pin, součástí balení je síťový kabel
Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní.