Avacom nabíjecí adaptér pro notebooky Dell XPS 19,5V 4,62A 90W konektor 4,5mm x 3,0mm (ADAC-DE2-A90W)
Kód: 9926352
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Avacom nabíjecí adaptér pro notebooky Dell XPS 19,5V 4,62A 90W konektor 4,5mm x 3,0mm
Detailní informace
Detailní popis produktu
C.32, konektor 4,5 x 3,0mm, délka 10mm, součástí balení je síťový kabel
Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní.