AVACOM Nabíjecí adaptér pro notebooky 19V 6,3A 120W konektor 5,5mm x 2,5mm (ADAC-19V-A120W)
Kód: 9909495
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Nabíjecí adaptér pro notebooky 19V 6,3A 120W konektor 5,5mm x 2,5mm (C.4), součástí balení je síťový kabel
Detailní informace
Detailní popis produktu
Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní.