Avacom Nabíjecí adaptér pro notebooky 12V 5A 60W konektor 5,5mm x 2,1mm (ADAC-12V-A60W)
Kód: 9907945
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Nabíjecí adaptér pro notebooky 12V 5A 60W konektor 5,5mm x 2,1mm, vhodný pro LCD monitory.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nabíjecí adaptér pro notebooky 12V 5A 60W konektor 5,5mm x 2,1mm
C.3, konektor 5,5 x 2,1mm, součástí balení je síťový kabel
Napájecí zdroj pro LCD monitory, CCTV kamery, CCD kamery
PA-60W
Vhodný pro LCD monitory.
Doplňkové parametry
Kategorie: Síťové (220V/230V)