Ingco HPP03300 Kleště SIKO nastavitelné 300mm, CrV (HPP03300)
Kód: 6899379
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kleště SIKO nastavitelné 300mm, CrV
Detailní informace
Detailní popis produktu
Kleště SIKO nastavitelné, 12" 300 mm, max. upínání 42 mm, Cr-V, černá povrchová úprava a lesk, TPR dvoubarevná rukojeť