Brother QL-1100c (QL1100CYJ1)
Kód: 108546
Do týdne
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
tiskárna samolepících štítků, stolní, USB, 300dpi, rychlost tisku 110 mm/s nebo 50 štítků/min., tisk na štítky do šířky 102mm, tisk čárových kódů, automatická řezačka, připojení USB, spotřební materiál DK
Detailní informace
Detailní popis produktu
Brother QL1100
Tiskárna QL-1100 s pravou tiskovou hlavou o šířce 4" (101,6mm) nabízí maximální kompatibilitu se softwarem třetích stran dodávajících balíčky.
• vestavěná řezačka pro vytváření vlastní délky pásky
• připojení USB pro PC a Mac
• tisk štítků až do šířky 103,6mm
Funkce: tisk
Technologie tisku: přímá teplotní
Maximální rozlišení tisku: 300dpi
Rychlost tisku: 110mm/s
Maximální šířka štítku: 103,6mm
Maximální délka tisku: 3000mm
Maximální šířka tisku: 101,6mm
Bitmapové fonty: Helsinki, Brussels, Letter Gothic Bold, San Diego, Brougham
Vertikální tisk: Ano
Kapacita paměti tiskárny: 6MB
Rozhraní: USB 2.0
Rozměry: 170x222x151mm
Hmotnost: 1,71kg
Obsah balení:
* tiskárna štítků
* napájecí kabel
* spotřební materiál: 103x164mm shipping labels (41 štítků) - 62mm souvislá papírová páska (8,1 metru)