Nabíječka do auta Baseus Magic USB-C PD, USB-A 45W s displejem černá (CCMLC20C-01)
Kód: 146932
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Magic Series PPS
Nabíječka do auta má dva porty USB, USB-C, které poskytují 45 W a 5 A výkonu.
Power Delivery 3. 0, Quick Charge 4. 0, 3. 0, 2. 0; Huawei SCP, Samsung AFC, MTK PE
Je vyroben z odolného plastu, který je odolný vůči vysokým teplotám a vnějšímu poškození.
Parametry:
Model: Magic Series PPS digitální displej Inteligentní duální rychlonabíjení a nabíjení v autě 45 W
Barva: černá
Dokončení: PC (nehořlavý)
Kompatibilita: univerzální
Velikost: 60,5 x 30,5 mm; hmotnost: 45 g
Přístavy:
Výstup USB-A: 4,5 V/5 A; 5 V/4,5 A; 9 V/3 A; 12 V/3 A; 20 V/2,25 A
Výstup USB-C: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/2,25A
USB-A + Type-C = 5V/5A
Výkon: 45 W
Kód výrobce: CCMLC20C-01
Hlavní výhody:
Rychlé nabíjení 3. 0, 4. 0+. Adaptivní rychlé nabíjení,Huawei Supercharge 5A,Power Delivery 18W-30W
Podsvícení LED pro snadnější nalezení po setmění.
Kompaktní velikost.
Vyrobeno z vysoce kvalitních ohnivzdorných materiálů.
Rychlé nabíjení dvou zařízení současně.
Zobrazení napětí a proudu.
Dva porty USB
Vy i váš spolujezdec můžete nabíjet svá zařízení současně.
Nezáleží na tom, jaký typ zařízení máte - užijte si efektivní provoz příslušenství.
* Aby nabíječka správně fungovala, používejte vlastní kabely určené pro rychlé nabíjení.
Osvětlení v noci navíc dodává nabíječce skvělý vzhled a pomáhá ji po setmění najít.
Řídicí čipová sada upravuje proud do zařízení a chrání ho před poškozením.
Zobrazení napětí
Před nastartováním vozidla je normální napětí mezi 12,8 a 12,2 V. Po nastartování vozu je správné napětí mezi 14,8 a 13,4 V. Pokud naopak napětí klesne pod 12 V, znamená to, že byste měli nechat vůz zkontrolovat.