Síťovaný nerezový řemínek FIXED Mesh Strap pro Garmin QuickFit 20mm, růžově zlatý (FIXMEST-QF20MM-RG)
Kód: 151545
Do týdne
Můžeme doručit do:
Detailní popis produktu
Univerzální řemínek FIXED Mesh Strap se síťovaným výpletem z nerezové oceli představuje elegantní doplněk pro vaše chytré hodinky. Řemínek s šířkou pásku 20 mm je navržen pro uchycení pomocí QuickFit systému k hodinkám Garmin. Pohodlně se nosí na ruce, je prodyšný a nasazení i sundání řemínku je snadné a rychlé. Barva oceli je nanesena galvanizací a je tak odolná vůči poškození během používání. Samotný řemínek připevníte k hodinkám během chvilky, můžete tak upravit vzhled vašich hodinek vždy podle příležitosti. Díky provlékacímu zapínání na magnet je řemínek vhodný pro různé velikosti zápěstí.
Vlastnosti:
- provlékací řemínek pro hodinky Garmin
- šířka uchycení: 20 mm
- vhodné pro obvod zápěstí 17-24 cm
- vyroben z jemné síťované nerezové oceli
- barva oceli nanesena galvanizací
- rychloupínací systém QuickFit
- snadné a rychlé uchycení řemínku k hodinkám
- bezpečné zapínání řemínku na magnet
- pohodlný pro celodenní nošení
Kompatibilita:
- Garmin Approach S70 42 mm
- Garmin D2 Delta S
- Garmin Descent Mk2s
- Garmin Descent Mk3 43 mm
- Garmin Descent Mk3i 43 mm
- Garmin epix Pro (Gen 2) 42 mm