HIKOKI WR36DFW2Z Aku rázový utahovák (WR36DFW2Z)
Kód: 174768
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Bezkartáčový rázový utahovák, napětí baterie: 36 V, otáčky: 0 - 1 500 /min, max. utahovací moment: 1 900 Nm, hmotnost (bez akumulátoru): 3,2 kg.
Detailní informace
Detailní popis produktu
4 režimy s volitelnou funkcí Auto-stop/Auto slow pro přizpůsobení různým aplikacím
Funkce Auto Stop zastaví nářadí po nastaveném čase, aby se zabránilo nadměrnému utahování šroubů
Funkce Auto Slow automaticky sníží otáčky po zjištění uvolnění, aby se zabránilo vypadnutí šroubů
Integrovaný systém tlumení baterie prodlužuje životnost rozhraní baterie i samotného nářadí
Ergonomická měkká rukojeť pro optimální snadné použití bezpečnou a pohodlnou manipulaci
Integrované LED světlo pro jasný výhled na pracovní plochu
Technologie akumulátoru MULTI VOLT: napájení střídavým proudem, volnost stejnosměrného proudu
Bezkartáčový motor pro vysoký výkon, menší opotřebení a dlouhou životnost
Dodáváno v kufru
Technické parametry:
Napětí baterie: 36 V
Otáčky bez zátěže: 0 - 1 500 /min
Maximální utahovací moment: 1 900 Nm
Hmotnost (bez akumulátoru): 3,20 kg
Délka nástroje: 221 x 241 mm