HIKOKI WR18DHW4Z Aku rázový utahovák (WR18DHW4Z)
Kód: 174776
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
AKU rázový utahovák, , utahování šrouby: M10 - M20 / vysokopevnostní šrouby: M10 - M16, upínání: 12,7 mm čtyřhran, napětí: 18 V, max. utahovací moment: 345 Nm, povolovací moment: 600 Nm, hmotnost bez AKU: 1,3 kg.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Ideální pro náročné aplikace se šrouby až do velikosti M20
Bezuhlíkový motor
Funkce Auto-Stop, která zabraňuje nadměrnému utažení šroubů
Funkce Auto-Slow pro potlačení padacích matic
4 režimy s volitelnou funkcí Auto Stop/Auto
Jednoduché připojení a odstranění nástrčných klíčů
Integrované LED osvětlení pro jasný výhled na pracovní plochu
IP56 (odolný vůči prachu a vodě)
Dodáváno v kartonové krabici
Technické parametry:
Utahování šrouby: M10 - M20
Utahování vysokopevnostní šrouby: M10 - M16
Upínání: 12,7 mm čtyřhran
Napětí: 18 V
Max. utahovací moment: 345 Nm
Povolovací moment: 600 Nm
Režim: 4 režimy
Rychlost bez zátěže (režim 1): 0 - 1200 min-1
Rychlost bez zátěže (režim 2): 0 - 1800 min-1
Rychlost bez zátěže s funkcí Auto-Slow: 0 - 220 - 380 - 660 - 830 min-1
Rychlost bez zátěže s funkcí Auto-Stop: 0 - 1200 - 1800 - 2400 - 3000 min-1
Rozměry: 144 x 201 mm