HIKOKI WH18DCW2Z MV Aku rázový utahovák (WH18DCW2Z)
Kód: 174761
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Bezkartáčový rázový utahovák, bitový držák (výstup): 6,35 mm, otáčky: 0 - 3 700 /min, max. utahovací moment: 210 Nm, hmotnost: 0,90 kg.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Tři jasné LED diody pro osvětlení a žádné stíny
5 režimů pro nastavitelnost a efektivní práci
Technologie Triple Hammer: Kladivo se třemi úderníky snižuje vibrace
Bezkartáčový motor pro nejdelší životnost a nejvyšší účinnost
Dodáváno v kufru
Technické parametry:
Napětí baterie: 18 V
Bitový držák (výstup): 6,35 mm
Otáčky bez zatížení: 0 - 3 700 /min
Maximální utahovací moment: 210 Nm
Hmotnost (bez akumulátoru): 0,90 kg
Délka nástroje: 116 x 194 mm